• Persoonlijke begeleiding en aandacht
  • Gratis proefweek
  • Het meest complete beweegcentrum van de Zuidplas

Over ons

Home » Over ons

Team ZIN van Bewegen

team_single-6-710×870

Barbara van der Bas

ZINstructeur, Receptie & Horeca

T 0182-376177
E barbara@zinvanbewegen.nl
team_single-5-710×870

Danny van Krimpen

ZINstructeur

T 0182-376177
team_single-4-710×870

Ewelina Spychala

ZINstructeur

T 0182-376177
team_single-6-710×870

Jose Kruiswijk-Bleijenberg

ZINstructeur, Receptie & Horeca

T 0182-376177
E jose@zinvanbewegen.nl
team_single-5-710×870

Mischa Degens – Maarhuis

ZINstructeur

T 0182-376177
team_single-4-710×870

Natalie Hofman

Master Geriatrie Fysiotherapeut / Algemeen Fysiotherapeut

Gespecialiseerd in de zorg voor kwetsbare ouderen en patiënten met een complexe gezondheidsproblematiek

T 0182-376177
E natalie@zinvanbewegen.nl
team_single-6-710×870

Miranda Arts

Master Bekkenfysiotherapeut / Algemeen Fysiotherapeut

Specialist in klachten van het bekken en de bekkenbodem.

E m.arts@zinvanbewegen.nl
team_single-5-710×870

Nicolette Alphenaar

ZINstructeur / Manager

T 0182-376177
E nicolette@zinvanbwegen.nl
team_single-4-710×870

Peter van der Bas

Ondernemer

T 0182-376177
E peter@zinvanbewegen.nl
team_single-6-710×870

Renske Bergers

ZINstructeur, Receptie & Horeca

Mijn passie is om mensen op een leuke, gezellige en ZINvolle manier te laten bewegen.

T 0182-376177
E renske@zinvanbewegen.nl
team_single-5-710×870

Robert Samsom

ZINstructeur, Receptie & Horeca

T 0182-376177
E robert@zinvanbewegen.nl
team_single-4-710×870

Stanley Kuster

Algemeen Fysiotherapeut

T 0182-376177

team_single-6-710×870

Anita de Jong

Receptie & Horeca

T 0182-376177
E anita@zinvanbewegen.nl
team_single-4-710×870

Arina Oosterwijk

ZINstructeur

T 0182-376177
team_single-6-710×870

Jos Vries

Judo ZINinstructeur

T 0182-376177
team_single-4-710×870

Raymonde van der Bas

ZINstructeur

T 0182-376177
E raymonde@zinvanbewegen.nl

Sportschool ZIN van Bewegen in Moordrecht is dé plek voor (fitness)trainingdansenafvallen en fysiotherapie. Bij ZIN van Bewegen ben je verzekerd van de beste begeleiding en de persoonlijke aandacht die nodig is om jou je doelstellingen te laten halen. Alle nieuwe leden starten met een Gratis Week Fitness.

Benieuwd? Start met een vrijblijvende proefweek!